Według opinii naukowców czy lekarzy jak również osób które stosowały wyciąg z Jagody Acai jego wyjątkowe właściwości wspomagają proces odchudzania się.

Dzięki zawartości zwiększonej ilości witamin, soli mineralnych oraz składników aktywnych w tej znanej i cenionej już od stuleci za medyczne działanie rośliny przez społeczność zamieszkującą Lasy Amazonii już od pierwszych dni zażywania zauważyć można efekty rozpoczętej kuracji.

Zawarte w ekstrakcie z jagód Acai składniki stymulują procesy metaboliczne odbywające się w organizmie człowieka, co w efekcie wywołuje spalanie nadmiaru nagromadzonego tłuszczu. Ponadto ograniczają pojawianie się wilczego głodu będącego wynikiem przyspieszonego spadku poziomu cukru we krwi. Ponieważ owoce Acai posiadają w swoim składzie tak bardzo ważne dla ludzkiego organizmu oksydanty ich stosowanie przyspiesza wydalanie szkodliwych dla zdrowia toksyn. Następną zaletą tej amazońskiej rośliny jest wpływ na obniżanie poziomu złego cholesterolu we krwi. Osoby, które regularnie przyjmują preparaty z wyciągiem z jagód Acai potwierdzają duży przypływ energii, co minimalizuje stan zmęczenia często pojawiający się w czasie diet odchudzających.

Jeszcze do niedawno mało znany na ternie Europy ekstrakt z jagód Acai dziś można dostać na rodzimym rynku w postaci suplementu diety Jagódka. Nie tylko liczne badania o charakterze klinicznym, ale głównie opinie osób, które przetestowały ten wyjątkowy środek jednoznacznie jego skuteczność w diecie odchudzającej. Stosowanie tego wyjątkowego suplementu diety zgodnie z zaleceniem zamieszczonym na ulotce ze względu na naturalny skład nie przynosi żadnych skutków ubocznych i jest w pełni bezpieczny dla ludzkiego zdrowia.

.


<< Poprzedni
Następny >>