Mało kto zdaje sobie sprawę z tego jak wiele funkcjonalności ma to pozornie proste urządzenie.

Wydawać by się mogło, że maszyn dźwigowych używa się tylko na placu budowy.

Jednakże w tym przypadku rzeczywistość nas zaskakuje. Maszyny potocznie nazwane podnośnikami koszowymi mamy możliwość wykorzystać w różnych branżach. Przykładowo w marketingu. Oczywiście nie ma to nie wspólnego z kreacją, jednak w sytuacji kiedy zespół stworzy już materiały promocyjne trzeba przejść do działania.

Montowanie dużych tablic bilbordów czy makiet, nie należy do łatwych zadań. Z reguły korporacje zatrudniają w tym celu firmy zewnętrzne zajmujących się montowaniem materiałów. Plakaty zazwyczaj zostają umieszczane w wysoko położonych miejscach na dużym rozmiarze. Oczywiście po to, żeby można je było zauważyć przejeżdżając autem czy po prostu przechodząc po chodniku. Im bardziej nietypowe miejsce, tym bardziej. W tym etapie do akcji wkracza doświadczona ekipa monterska.

Muszą to być osoby posiadające uprawnienia do eksploatacji z przyrządów transportu bliskiego, wyposażone w sprzęt przydatnych do wykonywanej pracy.

Podnośniki koszowe gwarantują sprawne dostanie się do miejsc znajdujących się nawet na trzydziestu metrach. Platforma idealnie zamienia zabezpieczenia budowlane, którego po prostu nie trzeba budować, co zostaje oszczędnością czasu i pieniędzy. Pracownicy mają możliwość w odpowiednich warunkach wykonywać swoją pracę..


<< Poprzedni
Następny >>