W pierwszej kolejności należałoby zagłębić się w teorii. Poznanie własnej anatomii jest wskazówką do prowadzenia świadomych oraz mądrych treningów. To zezwoli odpowiedniej zrozumieć istotę treningów siłowych. Potem warto skonsultować się ze specjalistą, w porozumieniu z którym jasno opracowane pozostaną zasady planu treningowego.. Wtedy dopiero przychodzi czas na pierwszy wysiłek. Aby uniknąć niepożądanych dolegliwości zaleca się, żeby nie przeceniać własnej kondycji na tym etapie.
Z instruktorem należałoby wyznaczyć swoje cele. Inne bo będą treningi, które mają poprawić wydolność organizmu ludzkiego, inne wspomogą w zrzuceniu bezużytecznych kilogramów, a jeszcze inne wyrzeźbią figurę. W trakcie kontynuowania własnej przygody z siłownią nie można również zapominać o, np.

prawidłowych nawykach żywieniowych oraz odtrąceniu wszystkich słodyczy, używek i wysokokalorycznych, tłustych zakąsek. Dieta ma obowiązek być zdrowa i zbilansowana, by dostarczała do organizmu ludzkiego wszelkich niezbędnych czynników odżywczych. Zaleca się także zastosowanie wypróbowanych suplementów diety..


<< Poprzedni
Następny >>