Klimat najpiękniejszego kurortu jakim okrzyknięte jest Zakopane cenione są nie jedynie w naszym kraju, ale również w całej Europie już od dziesiątek lat.

To właśnie Zakopane było miejscem spotkań, wypoczynku a nawet inspiracją twórczości znanych artystów. Niepowtarzalny klimat i lokalizacja Zakopanego szalenie sprzyja zarówno czynnemu wypoczynkowi jak również artystycznej refleksji.

Ze względu na ponad przeciętne walory każdego roku bez względu na sezon odwiedza ten jedyny w swoim rodzaju kurort górski olbrzymia liczba gości. Żeby móc ugościć tak dużą liczbę turystów Zakopane udostępnia im odpowiednio urozmaiconą bazę lokalową. Jeszcze do niedawna oferta obejmującą pokoje prywatne, pensjonaty góralskie czy pokoje hotelowe aktualnie wzbogacona została o luksusowe apartamenty oraz domki wypoczynkowe. Ich wyposażenie oraz lokalizacja bez problemu może zaspokoić każdego odwiedzającego Zakopane gościa, bez względu na jego indywidualne wymogi.

Komfortowa pod względem wyposażenia baza lokalowa zlokalizowana jest zarówno w cichych rejonach miasta jak również przy tętniącym gwarem towarzyskim Krupówkach. Miłośnicy białego szaleństwa, mogą liczyć na miejsca noclegowe w niedalekiej okolicy wyciągów narciarskich a fani górskich wędrówek mogą przebierać dowoli w ofertach z rejonu Kościeliska. Oferta bazy noclegowej jaką proponuje współczesne Zakopane nie ogranicza się wyłącznie do zagwarantowania wymaganych warunków lokalowych, ale również wielu atrakcji, które uprzyjemniają wypoczynek. Goście luksusowych apartamentów czy komfortowo wyposażonych domków wypoczynkowych mogą korzystać w zazwyczaj z sauny, salonu Spa czy krytej pływalni. Na smakoszy góralskiej kuchni czekają restauracje, w których spożywaniu podawanych potraw towarzyszy lokalna muzyka przez góralskie kapele.
.


<< Poprzedni
Następny >>